מהם היתרונות בקידום ממומן לאתרי מלונות?

מהם היתרונות בקידום ממומן לאתרי מלונות?

זקוקים להזמנות מהאתר שלכם ובאופן מיידי? רוצים להעלות דילים חדשים ולזמן מוגבל? הדרך הנכונה עבורכם זה קמפיין ממומן שמיד באותו הרגע שהועלה לאתר יראו אותו וכן הוא יקבל חשיפות אצל לקוחות שרוצים להזמין חופשה ורואים אתכם.

כיום, מעל 90% מהאנשים רוכשים חבילות נופש או כל מוצרים ושירותים אחרי חיפוש בגוגל. ולכן גם אתר המלונות שלכם צריך להיות במקום הנכון ובזמן הנכון כשהלקוחות הפוטנציאליים המחפשים אחר מלונות בצפון. זה הזמן שתופיעו ראשונים בתחום המלונות ויהיה לכם יתרון על מלונות אחרים שהם למעשה המתחרים שלכם.

כאמור, ברירת המחדל של אלו המחפשים מלונות בצפון או בכל מקום אחר לנופש הוא להתחיל כל חיפוש אחר מלון או מוצר כלשהו או בעל מקצוע לספק לנו שירות- החיפוש יעשה באינטרנט, וראשיתו, גוגל. ולכן, אחד הדברים החשובים ביותר שאנחנו נרצה לעשות הוא למקם את האתר של המלון או כל עסק שלנו במקום הגבוה בגוגל, וזאת על מנת שכל מי שיחפש ויסתקרן לגבי מילת מפתח מסוימת הקשור למלון או לחופשה שבאזור שלנו- אז האתר שלנו יעלה לו בין הראשונים וכך נוכל לקבל הזמנות של לקוחות חדשים.

חשוב לציין, שאפשר לבצע קמפיין אורגני לאתרי המלונות, אך קידום אתרים אורגני גם אם נעשה בצורה הנכונה לוקח הרבה זמן, ולעיתים אפילו כמה חודשים טובים. אך, כאשר רשת מלונות או כל בית מלון רוצה להתחיל לשווק חדרים לנופש ואין להם את הזמן או את האפשרות להמתין כל כך הרבה זמן להזמנת החדרים הראשונים מהאינטרנט (או במילים אחרות לקבל את ההפניות הראשונות מהאינטרנט)- לפיכך, גוגל נותנת את המענה לכך באמצעות- גוגל PPC שזה אומר שלמו על כל קליק שלקוחות הקליקו על המודעה שלכם, קרי, אתם משלמים רק על מה שאתם מקבלים, לא על הבטחות ולא על חשיפה, אתם משלמים רק על לקוחות שנכנסו לגוגל, ערכו חיפוש למלונות ומצאו את המודעה שלכם המפרסמת את מה שחיפשו – מלונות בצפון – ואכן הם הקליקו עליה וגם הגיעו אליכם.

זה הזמן להיראות באופן הכי מהיר ואלו שמחפשים מלונות לחופשה מהנה יגיעו אליכם!

דילוג לתוכן