שוב הגיע הקיץ ואתם מתחילים להתגרד?

שוב הגיע הקיץ ואתם מתחילים להתגרד? אם אתם רוצים להפסיק להתגרד ולהתחיל לישון בשקט מבלי להתעורר כל דקה מזמזום ועקיצות ייתוש הכתבה הזאת מיועדת עבורכם.

קצת על הדברה – כידוע, כשהטמפרטורות מתחילות לעלות, הפרחים מתחלים לפרוח  והחרקים המעופפים מתחיליפ להתעופף סביבניו. הייתוש הוא חרק מעופף מסוכן מאוד שכן יכול להעביר בקלות מחלות מאחד לשני ולכן רצוי להימנע ככל נשניתן מעקיצות ייתוש או לייתר דיוק עקיצות יתושה. אתם בוודאי תופתעו לשמוע שמי שעוקץ אתכם זו היתושה ולא הייתוש. הייתושה היא זו שעוקצת אותנו מאחר והיא זקוקה לחלבונים לצורך ייצור הביצים שלה. החלבונים לה זקוקה היתושה נמצאים בדם שלנו ולכן בזמן העקיצה היא מוצצת את הדם שלנו. בזמן העקיצה הייתושה מפרישה לגוף שלנו חומר מסויים שגורם למערכת החיסון שלנו להגיב. מערכת החיסון שלנו מייד מפרישה חומר הגנה שנקרה "היסטמין" והאיזור של העקיצה מתחיל להתנפח ולהיות אדום. הייתושה היא חיה בררנית ובוחרת בקפידה את מי היא רוצה לעקוץ וזאת בין היתר ע"פ טמפרטורת הגוף של האדם, הזיעה שלו, הריח שלו וכו'. לכן, בחדר אחד בו נמצאים מספר אנשים, חלקם יכולים להיעקץ ואילו החלק האחר לא.

ישנם פתרונות רבים ושונים למניעת עקיצות ייתוש כגון: רולים, תרסיסים, משחות, צמידים וקוטלי יתושים. קוטל יתושים מוסקיטו הוא קוטל יתושים מומלץ בזכות עוצמת הקטילה החזקה שלו. קוטל יתושים מוסקיטו, הוא קוטל יתושים מומלץ בזכות השנאי האיטלקי החזק שלו. אז איך למעשה קוטל יתושים חשמלי מוסקיטו עובד?

הנורה שבתוך קוטל היתושים, מטרתה לפתות את הייתוש ולמשוך אליה את הייתוש. זכרו , הנורה אינה קוטלת את הייתוש. מי שקוטל את הייתוש זה השנאי העוצמתי. השנאי העוצמתי של קוטל יתושים מוסקיטו מיוצר באיטליה בפטנט מיוחד כך שיש לו אורח חיים ארוך מאוד והוא מצליח לקטול מגוון רחב של חרקים מעופפים מלבד ייתושים כגון: זבובים, פרפרים, עש לילה ואפילו דבורים!

קוטל היתושים מוסקיטו המקורי הוא הקטלן היחידי שמצליח לקטול גם דבורים אודות לפטנט הקטילה הייחודי של השנאי.

אם כן, הפתרון הטוב ביותר להימנע מעקיצות ייתוש וליתר דיוק, עקיצות של ייתושה, הוא השימוש בקוטל יתושים.

היתרונות של קוטל יתושים מוסקיטו הינם רבים: אינו מפיץ חומרים רעילים, אינו פולט ריח, ידידותי לסביבה, קל לניקוי, קל להפעלה, חסכוני בחשמל ועוד.

המאמר בחסות חדשות bignews

 

דילוג לתוכן