רוצים לקנות מתנה לילד – למה לא להשקיע באופניים חשמליות?

הילד שלכם כבר הופך לנער בוגר, ומשנה לשנה הופך להיות יותר ויותר עצמאי. ועכשיו, כאשר הוא מגיע לשנה האחרונה בתיכון, השילוב שבין לימודים, עבודה וחברים הופך את הנער שלכם לאדם עסוק במיוחד. ולכן חשוב לכם לתת לו את החופש ואת האוטונומיה להתנייד ממקום למקום על פי לוח הזמנים שלו, ולא להיות תלוי בכם או ברכב שלכם בכדי לבנות לעצמו שגרת חיים. אחת הדרכים הכי טובות לייצר אוטונומיה לילד היא לרכוש אופניים חשמליות או קורקינט חשמלי שיהיה שייך לילד בלבד, ויאפשר לו לנוע ממקום למקום בלי הגבלה בצורה בטיחותית וזהירה. אבל מה אתם צריכים לבדוק לפני שאתם רוכשים אופניים חשמליים לנער צעיר?

שלושה דברים שצריך לבדוק לפני שקונים אופניים חשמליות לנערים

לפני שקונים במתנה אופניים חשמליים לנער צעיר צריך לבדוק ש:

  1. אתם יוצרים גבולות מבחינה חינוכית בכל מה שקשור לבטיחות. כלומר חובה לנהוג על פי כל כללי התנועה, לעשות שימוש בקסדה, ולהגביל את השימוש במקרה שבו הנער שלכם עושה תאונת דרכים וצריך לקחת עליה אחריות.
  2. אתם בוחרים אופניים של יצרן מוכר שעומד בכל הדרישות של משרד התחבורה בארץ, כדי שהילד שלכם לא יחטוף בשום שלב קנסות אם הוא נעצר על ידי שוטר.
  3. אתם קונים את כל הציוד הדרוש כדי לשמור על האופניים ועל הילד. מנעולים לאופניים, בטריות וכבלים להתנעה, מחזירי אור וקסדה. כל אלו הם חלק מהמוצרים שצריך לרכוש כדי לייצר חוויית נסיעה בטיחותית ובטוחה.

זו היא האחריות והחובה שלכם לייצר כללי נהיגה בטוחה לילד

אתם, ההורים, בתור המבוגר האחראי צריכים להיות אחראים כאשר אתם בוחרים לרכוש לילד שלכם אופניים חשמליים. חשוב שתבררו את כל המידע בנוגע לרכישה של האופניים מבעוד מועד, ותבחרו רק ספקים ונותני שירותים שיכולים לעמוד בסטנדרט המקצועי המחמיר ביותר שאתם מצפים לקבל. כך הילד שלכם יקבל דוגמה אישית לעתיד וידע שאתם לא מוכנים לקחת סיכונים מיותרים ולוקחים החלטות רק על בסיס תהליך מסודר שמציג לכם את כל המידע על האופניים חשמליים.

דילוג לתוכן