הפקת מסיבת יום הולדת – איזה ציוד נחוץ

בהפקת מסיבת יום הולדת יש דברים שמקובל לעשות ולכן קל יותר לדעת איזה ציוד אנחנו צריכים. כך למשל עוגה, בלונים, מוסיקה וממתקים הם באופן מסורתי אלמנטים שחוזרים על עצמם כמעט בכל מסיבת יום הולדת. ומבחינת הציוד והריהוט שדרוש למסיבה – הדבר תלוי באופי הקהל ובגילאים. עם חברת השכרת ציוד לאירועים תוכלו לקבל את כל הציוד הדרוש לכם בקלות, כך שלא יחסר דבר באירוע. לפניכם כמה רעיונות וטיפים לארגון והפקת מסיבת יום הולדת.

שולחנות וכיסאות

בהתאם לאופי הקהל ולשכבת הגיל תוכלו להחליט האם לשלב שולחנות לצורך הסעדה ומזון, או שאין בכך צורך. אם מדובר על ילדים בגילאים נמוכים הרי שרובם ישחקו ויתרוצצו וישבו על מחצלות. אך כאשר מדובר על מסיבת יום הולדת לגילאי 40 פלוס המצב שונה ודרושים שולחנות וכיסאות. השכרת שולחנות, השכרת כיסאות וציוד ישיבה נוסף מאפשרים לכם לספק למוזמנים פתרונות ישיבה בשילוב עם פעילויות בעמידה כמו ריקוד או שירה או קריוקי. תוכלו גם לשלב פוטונים, פופים כסאות בר או ערסלים. כיסאות שקופים להשכרה מאפשרים לכם לשלב עיצוב בכיסאות באמצעות פרחים או כיסויי בדים למיניהם.

בלונים, קישוטים ומתנפחים

ואין מסיבת יום הולדת בלי בלונים ובלי עוגה. בלונים הם חלק מהתפאורה כאשר מדובר על יום הולדת ותוכלו כיד הדמיון לשלב בלונים מסוגים שונים, בצבעים שונים ובגדלים שונים.

שירה וקריוקי

אפשרות מעניינת לפעילות במסיבת יום הולדת היא קריוקי. מוזמנים רבים אוהבים מאוד שירה משותפת בקריוקי, ותוכלו בקלות לשדרג את המסיבה. כמובן שדרוש לכך ציוד של הגברה ותוכלו לשכור ציוד כזה בקלות מספק של השכרת ציוד לאירועים.

תאורה ואוורור

במידה והאירוע מתקיים בשעות אחה"צ המאוחרות או אחרי השקיעה ובשטח פתוח – קיים צורך בפתרונות תאורה וגנרטור. ואם האירוע מתקיים במהלך היום כאשר חם ויש שמש דרוש מצנן. השכרת מצנן, ואפילו יותר מאחד, פותרת את בעיית החום והלחות ומאפשרת לכל האורחים במסיבה להנות מבלי להתלונן עם החום והלחות.

פנו בהקדם לחברת השכרת ציוד לאירועים, וקבלו הצעת מחיר וייעוץ.

 

דילוג לתוכן