המחיר של דלתות פנים לבית

לפני שנתחיל חשוב להבין שכמו בכל דבר בחיים – אין מחיר אחד ואפילו זה לא נכון להסתכל על המחיר הממוצע. לרוב לא נקבל החלטה על רכישת רהיט או פריט עיצובי לבית ביחס למחירו הממוצע בשוק. כאשר מדובר על מנוי לחבר תקשורת או שירות כלשהו כן משווים למחיר הממוצע. אך במקרה של דלתות פנים כמו גם מטבחים ואלמנטים אחרים שבתוך הבית, אין יותר מדי משמעות למחיר ממוצע. יש משמעות לתקציב העומד לרשותכם ולצרכים שלכם, כמו גם להעדפות העיצוביות שלכם ולעיצוב הקיים בבית.

המחירים ההתחלתיים

המחיר ההתחלתי עבור דלת פנים לבית עומד על כ800 ₪ ויכול להגיע גם לכמה אלפי שקלים טובים. הכל שאלה של איכות, עיצוב, היקף וזמן האחריות ועוד. חשוב לשים לב האם הצעת המחיר שקיבלתם כוללת הרכבה ואחריות. דלתות פנים בעיצוב אישי העשויות מעץ מלא יכולות להגיע לתג מחיר של 5,000 ₪ לדלת בודדת. דלת פנים חזקה תעלה יותר מדלת פחות חזקה ודלת פנים אשר מבודדת  מרעשים תעלה יותר מדלת שאיננה מבודדת. דלתות פנים הן אלמנט חשוב לנוחות ולמראה העיצובי של הבית ולכן כדאי מאוד לקבל החלטה חכמה במעמד ביצוע העסקה.

אחריות

חשוב לוודא שהמחיר שאתם משלמים כולל אחריות, ושאתם מקבלים את תעודת האחריות. כמו כן חשוב לוודא שלדלת ישנו תו תקן. יש כמה חברות עיקריות בשוק הישראלי אשר משווקות ומייבאות או מייצרות דלתות פנים וההמלצה היא לבצע סקר והשוואת מחירים ואופציות לפני שמחליטים. אם אתם זקוקים לייעוץ והכוונה בכל הקשור להתאמת הדלתות לעיצוב הכולל של הבית, תוכלו לפנות למעצב פנים שיסייע לכם בכך.

גם כאשר מדובר על מטבחים – לא קיים מחיר ממוצע. מעד המחירים עבור מטבחים הוא רחב מאוד, ולא ניתן להצביע על מחיר ממוצע. חשוב להזמין מטבח שיהיה שימושי עבורכם, שיענה על הצרכים שלכם ושיהיה נעים לעין. גם אם התקציב שלכם לא מאפשר מטבח יוקרתי, הרי שתוכלו במסגרת כל תקציב אשר יעמוד לרשותכם – להפיק את המקסימום מבחינת תכנון המטבח, העיצוב שלו והתכולה שלו.

 

דילוג לתוכן